Team Lahti

Go On Lahti

Hämeenkatu 20, 3.krs, 15110 Lahti
Aukioloaika: ma-pe 8-16

Jonni Vauhkonen

yrittäjä / yksikönjohtaja, SHL +358 44 011 3333 jonni.vauhkonen@go-on.fi

Jelena Alkunen

HR- ja rekrytointiasiantuntija, SHL +358 44 768 0860 jelena.alkunen@go-on.fi

Salla Pohjonen

HR- ja rekrytointiasiantuntija, SHL +358 44 312 2630 salla.pohjonen@go-on.fi

Noora Paananen

HR-asiantuntija +358 44 709 0226 noora.paananen@go-on.fi

Meri Aksola

HR-harjoittelija +358 44 029 4444 meri.aksola@go-on.fi

Go On Lahti

Hämeenkatu 20, 3.krs

Avaa Google Mapsissa

Tarkemmat tiedot

y-tunnus:
2684903-7

Sähköposti:
lahti@go-on.fi

Laskutusosoite:
VaGomet Oy
PL 23121
00063 LASKUNET

OVT-tunnus:
003726849037

OVT-operaattori:
OpusCapita

Ota yhteyttä - Go On Lahti

Pelicans ja Go On - Henkilöstökumppanuutta parhaimmillaan!

Kokemuksemme yhteistyöstä ovat olleet pelkästään positiivisia ja voimme suositella Go Onia myös muille.


Lauri Pöyhönen

toimitusjohtaja, Pelicans Ravintolat Oy

Lue lisää

Asiakkaitamme