Go On Yhtiöt

Go On Yhtiöt

Asemakatu 12 B 52 (2.krs), 40100 Jyväskylä

Kimmo Salminen

toimitusjohtaja +358 400 752 150 kimmo.salminen@go-on.fi

Janne Korhonen

ketjujohtaja +358 40 865 4886 janne.korhonen@go-on.fi

Joni Lius

palvelupäällikkö +358 40 838 8000 joni.lius@go-on.fi

Juha Kalajanniska

myyntijohtaja +358 40 821 7511 juha.kalajanniska@go-on.fi

Kati Kulin

henkilöstöjohtaja +358 40 716 0379 kati.kulin@go-on.fi

Karoliina Virtanen

markkinointipäällikkö +358 40 801 2914 karoliina.virtanen@go-on.fi

Kimmo Carlson

markkinointikoordinaattori +358 40 125 3677 kimmo.carlson@go-on.fi

Go On Yhtiöt

Asemakatu 12 B 52 (2.krs)

Avaa Google Mapsissa

Tarkemmat tiedot

y-tunnus:
0974659-7

Puhelin:

Sähköposti:

Laskutusosoite:
Go On Finland Oy
09746597
PL 100
80020 Kollektor Scan

OVT-tunnus:
003709746597

OVT-operaattori:
Maventa

Ota yhteyttä - Go On Yhtiöt

Haluatko menestyä yrittäjänä kasvavalla henkilöstöpalvelualalla? Haemme nyt uutta YRITTÄJÄÄ Turkuun. Tarjoamme sinulle loistopaikan suomalaiseen henkilöstöpalvelualaan ja mahdollisuuden toimia itsenäisenä yrittäjänä toimivan konseptin alla.


Oletko etsimämme vahvistus Go Onin joukkueeseen?

Lue lisää