Go On Yhtiöt

Go On Yhtiöt

Asemakatu 12 B 52 (2.krs), 40100 Jyväskylä

Kimmo Salminen

toimitusjohtaja +358 400 752 150 kimmo.salminen@go-on.fi

Joni Lius

ketjujohtaja +358 40 838 8000 joni.lius@go-on.fi

Juha Kalajanniska

myyntijohtaja +358 40 821 7511 juha.kalajanniska@go-on.fi

Karoliina Virtanen

markkinointipäällikkö +358 40 801 2914 karoliina.virtanen@go-on.fi

Jani Rutanen

markkinointikoordinaattori +358 40 125 3677 jani.rutanen@go-on.fi

Kati Kulin

henkilöstöjohtaja +358 40 716 0379 kati.kulin@go-on.fi

Janne Korhonen

rehtori / Go On Akatemia +358 40 865 4886 janne.korhonen@go-on.fi

Go On Yhtiöt

Asemakatu 12 B 52 (2.krs)

Avaa Google Mapsissa

Tarkemmat tiedot

y-tunnus:
0974659-7

Sähköposti:

Laskutusosoite:
Go On Finland Oy
PL 23335
00063 LASKUNET

OVT-tunnus:
003709746597

OVT-operaattori:
OpusCapita

Ota yhteyttä - Go On Yhtiöt

Täsmävahvistuksia Go Onin Yhtiöille - uusilla palveluilla vauhtia kasvuun

Kati ja Janne ovat rautaisia henkilöstöalan ammattilaisia ja ovat täsmähankintoja meidän ykkösketjuun. Heidän ammattitaidollaan pystymme entistä paremmin tukemaan paikallisia yrittäjiämme ja kehittämään toimintakulttuuriamme.


Kimmo Salminen

toimitusjohtaja

Lue lisää