Team Pirkanmaa

Go On Pirkanmaa

Rautatienkatu 14 A 5, 33100 Tampere

Jarmo Väkiparta

yrittäjä / yksikönjohtaja +358 50 62 741 jarmo.vakiparta@go-on.fi

Jaakko Kaunisto

asiakkuuspäällikkö +358 40 746 7080 jaakko.kaunisto@go-on.fi

Ninni Virolainen

HR-asiantuntija, SHL +358 44 491 4775 ninni.virolainen@go-on.fi

Iida Makkonen

HR-asiantuntija +358 400 180 952 iida.makkonen@go-on.fi

Kaisa Kekki

HR-koordinaattori +358 44 491 8459 kaisa.kekki@go-on.fi

Kati Kulin

henkilöstöjohtaja +358 40 716 0379 kati.kulin@go-on.fi

Janne Korhonen

rehtori / Go On Akatemia +358 40 865 4886 janne.korhonen@go-on.fi

Go On Pirkanmaa

Rautatienkatu 14 A 5

Avaa Google Mapsissa

Tarkemmat tiedot

y-tunnus:
2945437-2

Puhelin:

Sähköposti:
pirkanmaa@go-on.fi

Laskutusosoite:
GN Pirkanmaa Oy
29454372
PL 100
80020 Kollektor Scan

OVT-tunnus:
003729454372

OVT-operaattori:
Maventa

Ota yhteyttä - Go On Pirkanmaa

Arvostan Go Onin yrittäjävetoisuutta. Sen kautta paikallisuus tulee paremmin esiin palvelussa, jolloin pystytään toimimaan joustavasti.


Tommi Rauma

Kauppias, K-Rauta Lahdesjärvi

Lue lisää

Asiakkaitamme