Team Lahti

Go On Lahti

Hämeenkatu 20, 3.krs, 15110 Lahti
Aukioloaika: ma-pe 8-16

Jonni Vauhkonen

yrittäjä / yksikönjohtaja, SHL +358 44 011 3333 jonni.vauhkonen@go-on.fi

Jelena Alkunen

HR-päällikkö, SHL +358 44 768 0860 jelena.alkunen@go-on.fi

Niina Mustasalo

HR-koordinaattori +358 44 029 4444 niina.mustasalo@go-on.fi

Salla Pohjonen

HR-asiantuntija, SHL +358 44 709 0226 salla.pohjonen@go-on.fi

Eerika Takanen

HR-harjoittelija +358 44 312 2630 eerika.takanen@go-on.fi

Noora Paananen

HR-asiantuntija (vanhempainvapaalla) +358 44 709 0226 noora.paananen@go-on.fi

Go On Lahti

Hämeenkatu 20, 3.krs

Avaa Google Mapsissa

Tarkemmat tiedot

y-tunnus:
2684903-7

Sähköposti:
lahti@go-on.fi

Laskutusosoite:
Vagomet Oy
26849037
PL 100
80020 Kollektor Scan

OVT-tunnus:
003726849037

OVT-operaattori:
Maventa

Ota yhteyttä - Go On Lahti

Asiakkaitamme

Päivittäinen yhteydenpito Go Onin kanssa takaa luotettavat tekijät Sibeliustalon tapahtumiin

Arvostan, että pystymme luottamaan palvelun toimivuuteen ja saamme hyviä työntekijöitä aina tarpeen mukaan. Yhteistyö toimii niin hyvin, että en voisi toivoa enempää.


Jarno Kelo

palveluesimies, Lahden Sibeliustalo

Lue lisää