Team Kouvola

Go On Kouvola

Hallituskatu 7 F, 4.krs, 45100 Kouvola
Aukioloaika: ma-pe 8-16

Johanna Ahtiainen

yrittäjä / yksikönjohtaja, SHL +358 40 585 8527 johanna.ahtiainen@go-on.fi

Jukka Koskinen

yrittäjä, SHL +358 44 011 4444 jukka.koskinen@go-on.fi

Antti Saira

HR-asiantuntija, SHL +358 44 585 9162 antti.saira@go-on.fi

Elina Haatainen

HR-asiantuntija, myynti +358 44 723 8475 elina.haatainen@go-on.fi

Sari Ahola-Norrila

HR-koordinaattori +358 40 191 2596 sari.ahola-norrila@go-on.fi

Laura Oinasmaa

HR-asiantuntija, SHL +358 40 199 8166 laura.oinasmaa@go-on.fi

Tanja Häkkinen

HR- ja rekrytointiasiantuntija, SHL (vanhempainvapaalla) +358 44 585 9150 tanja.hakkinen@go-on.fi

Go On Kouvola

Hallituskatu 7 F, 4.krs

Avaa Google Mapsissa

Tarkemmat tiedot

y-tunnus:
2098497-5

Sähköposti:
kouvola@go-on.fi

Laskutusosoite:
Dinamet Oy
PL 23228
00063 LASKUNET

OVT-tunnus:
003720984975

OVT-operaattori:
OpusCapita

Ota yhteyttä - Go On Kouvola

Asiakkaitamme

Useat meidän tuotantotyöntekijämme ovat vakinaistuneet henkilöstövuokrauksen kautta. Meille tämä on rekrytointikanava, jolla nähdään käytännössä millainen työntekijä on. Näin rekrytointi on paljon helpompaa ja joustavampaa.


Iikka Sutelainen

tehdaspäällikkö, US Wood Oy

Lue lisää