Team Kouvola

Go On Kouvola

Kouvolankatu 24 A, 1.krs, 45100 Kouvola
Aukioloaika: ma-pe 8-16

Johanna Ahtiainen

yrittäjä / yksikönjohtaja, SHL +358 40 585 8527 johanna.ahtiainen@go-on.fi

Jukka Koskinen

yrittäjä, SHL +358 44 011 4444 jukka.koskinen@go-on.fi

Antti Saira

HR-asiantuntija, SHL +358 44 585 9162 antti.saira@go-on.fi

Laura Oinasmaa

HR-asiantuntija, SHL +358 40 199 8166 laura.oinasmaa@go-on.fi

Tanja Häkkinen

HR-asiantuntija, SHL +358 44 585 9150 tanja.hakkinen@go-on.fi

Elina Haatainen

HR-asiantuntija, myynti +358 44 723 8475 elina.haatainen@go-on.fi

Sari Ahola-Norrila

HR-koordinaattori +358 40 191 2596 sari.ahola-norrila@go-on.fi

Go On Kouvola

Kouvolankatu 24 A, 1.krs

Avaa Google Mapsissa

Tarkemmat tiedot

y-tunnus:
2098497-5

Sähköposti:
kouvola@go-on.fi

Laskutusosoite:
Dinamet Oy
20984975
PL 100
80020 Kollektor Scan

OVT-tunnus:
003720984975

OVT-operaattori:
Maventa

Ota yhteyttä - Go On Kouvola

Novitan rekrytoinnit ovat kasvaneet neulebuumin tahdissa

Meillä rekryprosessit ovat sujuneet hyvin yhteistyössä Go Onin kanssa ja olemme olleet tyytyväisiä lopputulokseen. Rekry- ja henkilöstövuokrauksessa yhteistyökumppanin osaaminen ja ammattitaito ovat todella tärkeitä asioita. Go Onin kanssa on ollut helppoa ja joustavaa toimia, olemme saaneet aina henkilökohtaista palvelua.


Daniela Yrjö-Koskinen

toimitusjohtaja, Novita Oy

Lue lisää

Useat meidän tuotantotyöntekijämme ovat vakinaistuneet henkilöstövuokrauksen kautta. Meille tämä on rekrytointikanava, jolla nähdään käytännössä millainen työntekijä on. Näin rekrytointi on paljon helpompaa ja joustavampaa.


Iikka Sutelainen

tehdaspäällikkö, US Wood Oy

Lue lisää

Asiakkaitamme